İlaçlama Bizde

2006 yılından beri ilaçlama sektöründe hizmet veren frmamız günümüz gelişmelerine bağlı kalarak kendini revize edip yeni arayüzüyle internet ortamında yerini almaya devam etmektedir. Bu doğrultuda sitemize online alış-veriş portalı eklemiş bulunmaktayız. Bu portal üzerinden ihtiyacınız olan ürünleri gönül rahatlığıyla, kargo ücreti ödemeden satın alabileceksiniz.

15 yıllık deneyimi sonunda her bölgede böcek ve haşere ilaçlama hizmeti verebilen ilaclamabizde.com, kurumsal ilaçlama şirketi olarak tüm çalışmalarında üst düzeyde disiplin ve titizlik içerisinde hareket etmekte, yılların vermiş olduğu deneyim ve birikimleri hizmetlerine kalitesi eşliğinde birebir yansıtmaktadır.

Kaliteden taviz vermeden hizmetlerini hayata geçirme konusunda oldukça hassas davranarak profesyonel bir yaklaşım sergileyen ilaclamabizde.com, Sağlık Bakanlığı ruhsat sahibi ilaçlama şirketi olarak dünya ölçeğinde hizmetlerini haftada yedi gün günde yirmi dört saat tüm müşterilerine sunmaktadır.

Ekonomik fiyat ayrıcalığı konusunda oldukça titiz davranan ve müşteri lehine politikayı benimsemiş olan firmamız, aynı zamanda yüksek müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmekte tüm çalışmalarına bu doğrultuda yaklaşım sergilemektedir. İlaçlama çalışmalarında Dünya Sağlık Örgütü onaylı ilaç kullanarak insana ve doğaya zararsız buna karşılık böcek, haşere ve kemirgenlere karşı mücadelede tam sonuç verecek nitelikte hizmeti benimsemiş ve ilkesi kabul etmiş bulunan ilaclamabizde.com, İstanbul ilaçlama sektöründe yakalamış olduğu hizmet kalitesi ile lider konumunu korumaktadır.

BELGELERİMİZ

ESENLER BELEDİYESİ

Gayrisihhî Müessese Açma ve Çalışma Ruhsatı

T.C Sağlık Bakanlığı

Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi

Uluslararası Standartlar Teşkilatı

9001 - Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası

7/24 Acil İlaçlama Hattı 0212 438 45 22 | Alo İlaçlama Bizde

Canlı Destek
Hemen Ara!