Haşere Kontrol

Haşere Kontrol

İnsan sağlığını tehdit edebilecek işletmelerde (gıda üretim yerleri) ilaçlama işinin bu konuda uzman kişilerce yapılması zorunluluğu vardır. T.C Sağlık Bakanlığı'nın 19.05.2014 tarıh ve 28977 sayılı resmi gazetede yayımlanan Biyosidal Ürünlerin Kullanım Usul ve Esasları Hakkında yönetmeliği gereğince ilaçlama yapan firmaların bakanlıktan izin-ruhsat almaları gerekmektedir. İzin belgelerine sahip olan firmamız gıda üretim yerleri ve kurumsal işletmelere aylık periyodik hizmet vermektedir.Aylık verilen bu hizmet düzenli olarak raporlanıp işletmeye sunulmaktadır ve işletmeler sorunsuz bir şekilde denetimlerden geçmektedir.

Haşere İlaçlama

Ev, iş yeri veya ofislerde görülen böcek, pire, fare ve diğer tüm haşereler, ilaçlama yapılmadığı taktide başta sağlık olmak üzere yaşam kalitesini de olumsuz etkileyen canlılardır. Görüntüsü ile mide bulandıran, varlığı ile can sıkan ve tehlike oluşturan bu haşerelerden ev veya kurumsal ilaçlama hizmeti alarak kısa sürede kurtulmanız mümkün. İstanbul ilaçlama olarak İstanbul'un tüm semtlerine hızlı, güvenilir ve kaliteli bir haşere ilaçlama hizmeti sunan firmamız, eğitimli ve tecrübeli ekibi ile her zaman yanınızdadır.

Ev ve İş Yeri Haşere İlaçlama

Ofis, iş yeri veya ev ilaçlama için her zaman başvurabileceğiniz firmamız, en acil durumlarda yanınızdadır. Her çeşit böcek ilaçlama ekipmanına sahip bir firma olarak kesin çözümler sunmaktadır. İster işyeri ilaçlama olsun ister ev ilaçlama olsun, firmamızın uzman ekibi tüm haşerelerden sizleri kurtarmaktadır. Pire ilaçlama, fare veya diğer haşereler için kaliteli bir ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız hemen bizi arayın. Acil ilaçlama denildiğinde en çok tercih edilen bir firma olarak yaşam alanlarınızı haşerelerden kısa sürede temizliyoruz.

Firmamız ilaclamabizde.com sitesi ile 7/24 ulaşabileceğiniz bir firmadır. Fare ilaçlama, böcek, pire ve diğer haşere ilaçlama hizmetini en hızlı ve en hesaplı fiyatlarla almak istiyorsanız bizimle irtibata geçin. İlaçlama bizde daima müşteri memnuniyeti sağlayan işinin ehli bir firmadır.

KONTAMİNASYON

Genel ifadeyle bulaşma anlamına gelir. Haşere ve kemirgenler; bakteri, mikroorganizma….vb hastalık etmenlerini taşıyarak bulundukları ortamlara bulaştırırlar. Bu durum tükettiğimiz gıdalarda veya gıda üretim yerlerinde söz konusu olduğunda hastalık kaçınılmaz hale gelmektedir. Gıdada bulunabilen mikroorganizmalara bağlı olarak bir çok gıda kaynaklı hastalık ortaya çıkabilmekte ve bunların büyük bir kısmı ölümle sonuçlanmaktadır.Gıda kaynaklı hastalıklar sadece önemli bir halk sağlığı problemi değil aynı zamanda ticari açıdan bakıldığında uluslar arası boyutuyla da önem taşıyan bir olgudur.İzlenebilirliği sağlandığı ve sağlıklı kayıtların tutulduğu ülkelerde rapor edilen gıda kaynaklı hastalıklar incelendiğinde mikroorganizmalardan kaynaklanan hastalık skalasında artışlar olduğu belirtilmektedir.

UYGULAMA YÖNTEMLERİMİZ

Basit Enjeksiyon Yöntemi;

Bu yöntemle hydramethylnon fipronil gibi etken maddeli,feremon özelliğiyle haşereleri cezbedici karışımlar jel formatında alana uygulanır.

Pulvarize Yöntemi;

İnsan sağlığına zararsız,kokusuz,Bakanlık tarafından onaylı sıvı ilaçların pulvarizatör yardımıyla alana uygulanması yöntemidir.

İstasyon Yöntemi;

Kemirgen-fare mücadelesinde uygulanır. Kemirgen cinsine ve ortama bağlı olarak değişik formlardaki yemlerin istasyon içerisine bırakılarak istasyonların uygun yerleştirilmesi esasına dayanır.

Bait Case Yöntemi;

Feremon özellikli yemlerin ufak kutular içerisine uygulanması ve bu kutuların alan içinde uygun yerlere yerleştirilmesidir.

ULV Yöntemi;

Bu yöntem pulvarize yöntem gibi sıvı ilaçların uygulandığı bir yöntemdir. Fakat,bu yöntemde ilaç ULV Cihazı denilen,sıvıyı 5-20 mikron çapında püskürten aletle yapılan yöntemdir.

7/24 Acil İlaçlama Hattı 0212 438 45 22 | Alo İlaçlama Bizde

Canlı Destek
Hemen Ara!