Fumigasyon

Fumigasyon

Dumanlama olarak da adlandırılan Fumigasyon ilaçlama, ev, iş yeri, depo ve diğer tüm yaşam alanlarında bulunan haşerelerin duman yöntemi ile etkisiz hale getirilerek, mekanların haşerelerden arındırılma işlemidir. Fumigasyon yönteminde kullanılan ilaçlar özel içeriklere sahiptir ve haşereleri anında etkisiz hale getirir. ilaclamabizde.com profesyonel ilaçlama hizmetleri ile sizleri haşerelerden arındırılmış, steril ve güvenli mekanlara kavuşturmak için hizmet vermektedir.

FUMİGASYON İlaçlama Yapılması Gereken Alanlar

Fumigasyon böcek ilaçlama iç ve dış mekanlarda rahatlıkla uygulanabilen ve haşerelerden tamamen kurtulunmasını sağlayan bir yöntemdir. Haşereler çeşitli nedenlerden dolayı insanların yaşadığı alanlara gelirler ve yerleşirler. Haşerelerin bu alanlarda yaşamaya başlaması büyük bir sağlık ve güvenlik tehdidi oluşturmaktadır. Haşerelerden kurtulmak ve korunmak için ev ilaçlama işlemi zaman kaybetmeden yapılmalıdır.

Evlerin yanı sıra işyeri ilaçlama yöntemlerinde de fumigasyon kullanılmaktadır. Hızlı ve pratik bir uygulama yöntemi olması sayesinde iş yerlerinde işler aksamadan ve zaman kaybedilmeden ilaçlama yapılabilmekte, iş yerleri haşerelerden arındırılmaktadır.

Fumigsyon yöntemi sadece böceklerde değil, tüm haşerelerde etkili olan bir yöntemdir. Özellikle dış mekanlar, depo ve benzeri alanlarda yaşayan farelere karşı, fumigasyon yöntemi ile fare ilaçlama işlemi kısa sürede gerçekleştirilerek haşereler etkisiz hale getirilmektedir.

Pirelere karşı fumigasyon ile pire ilaçlama yapılmasının sağladığı en büyük avantaj, dumanın elle ulaşılamaz olduğu noktalara kadar nüfus edebilmesi ve pireleri bulundukları yerde etkisiz hale getirebilmesidir. Bu yüzden pirelere karşı iç ve dış mekanlarda fumigasyon en garantili çözüm olarak sunulmaktadır.


FUMİGASYON YAPILMAZSA NELER OLABİLİR?

Diğer ilaçlama yöntemleri haşerelerin doğrudan yuvalarına, binaların ve bahçelerin sınırlarına ve belirli noktalara yapılmaktadır. Ancak bu yöntemlerde haşereler bir kör nokta bularak tekrar mekanlarınıza gelebilir ve yuva yapabilirler. Yuva dışında bulunan haşereler ne yazık ki bu yöntemlerden etkilenmemektedir. Fumigasyon yapılmadığı takdirde ne yazık ki haşerelere karşı etkili bir çözüm alınmış sayılmaz. Acil ilaçlama ve haşerelerden hızlı bir şekilde kurtulmanın tek yolu fumigasyondur.

FUMİGASYON İlaçlamada DİKKAT EDİLECEK Hususlar

Fumigasyon ilaçlama yapıldıktan sonra, ilaçlanan alanlar mutlaka iyi bir şekilde havalandırılmalı, duman doğrudan solunmamalıdır. Duman solunduğu takdirde en yakın sağlık kuruluşuna başvurmak gerekmektedir. İlaçlama konusunda uzman ekibimiz ilaçlama sonrası için gerekli tedbirleri almakta ve kurumsal ilaçlama hizmeti vererek haşerelerle etkili bir mücadele vermektedir.

Siz de ilaçlama bizde ile haşereleri tamamen hayatınızdan çıkarabilir, sağlıklı ve güvenli mekanlara yeniden sahip olabilirsiniz. Tüm iletişim kanallarımızdan ve numaralarımızdan bizlere ulaşarak fumigasyon İstanbul ilaçlama hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

7/24 Acil İlaçlama Hattı 0212 438 45 22 | Alo İlaçlama Bizde

Canlı Destek
Hemen Ara!